تبلیغات
سناتور جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی - شکایت علیه هووی انگلیسی و مرد میلیاردر ایرانی
 • ماجرای طلاق جنجالی میلیاردر ایرانی در انگلیس با فاش شدن 2 زنه بودن وی به دادگاه خانواده تهران كشیده شد. 

  به گزارش ایران این سناریو كه در لندن سر و صدای زیادی كرد و روزنامه‌ها به انتشار گسترده آن پرداختند روز 16 شهریورماه سال جاری در شوك روزنامه ایران ترجمه شده و به چاپ رسید. همسر ایرانی این میلیاردر 2 زنه وقتی دید در دادگاه انگلیس اعتنایی به طرح شكایت وی نمی‌كنند پس از 35 سال زندگی در غربت پای در ایران گذاشت و به شعبه 268 دادگاه خانواده ونك رفت. اطلاعات انتشار یافته نشان می‌دهد تاجر 56 ساله ایرانی به طور پنهانی با یك دختر 32 ساله انگلیسی ازدواج كرده و برای وی و دو بچه دورگه‌اش خانه‌ای گرانقیمت خریده و همسر ایرانی و 3 بچه‌‌اش را رها كرده و اعتنایی به آنان نداشته است. 
   
  شكایت در ایران 

  اقدس 50 ساله همسر ایرانی هوشنگ صبح دیروز به شعبه 268 دادگاه خانواده ونك مراجعه كرد و با ارائه دادخواستی به قاضی حسن عموزادی گفت: مقیم انگلیس هستم 35 سال پیش به همراه شوهرم برای ادامه زندگی راهی این كشور شدیم و ثمره ازدواجمان سه بچه است. چند سال پیش از طریق دوستم فهمیدم شوهرم كه تاجر بوده و میلیاردر است با یك دختر انگلیسی ازدواج كرده و به صورت پنهانی با آنان زندگی می‌كند. ابتدا شوكه شده و باورم نمی‌شد كه هوشنگ به چنین كاری دست زده باشد. وقتی مطمئن شدم كه شوهرم زن دوم گرفته است به دادگاه انگلیس مراجعه كردم. طبق قانون انگلیس یك مرد نمی‌تواند همزمان 2 زن داشته باشد. بنابراین ازدواج وی با كاترینا معروف به لیدی قانونی نیست اما برای وی آپارتمان لوكس و گرانبهایی در بریستول خریده و در آنجا زندگی می‌كنند و از این زن صاحب دو بچه نیز است. 
  وی افزود: ماجرای این ازدواج‌ها آبرویم را در انگلیس و ایران برد اما شوهرم اعتنایی نداشت. این وضع برایم سخت و باور نكردنی بود و نمی‌توانم خیانت شوهرم را تحمل كنم و در طول این سال‌ها من و بچه‌هایم را رها كرده و نفقه‌مان را نمی‌پردازد. 

  سرانجام تصمیم گرفتم كه به ایران بیایم و دادخواست جدایی بدهم و نفقه و مهریه‌ام را از شوهرم بگیرم. چرا كه با وجود ثروت زیاد هوشنگ من و بچه‌هایم در خانه متوسطی با شرایط نه چندان مناسب این همه سال با وی زندگی كردیم و همسرم به هیچ یك از تعهدات مالی و اخلاقی خود عمل نكرده و پایبند نبوده است و از وقتی كه با این دختر انگلیسی زیر یك سقف رفته‌اند حتی خرج و مخارج زندگی‌مان را پرداخت نكرده است. 

  قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 دادگاه خانواده در این خصوص به خبرنگار شوك گفت: اقدس اصرار به جدایی دارد و می‌گوید دیگر حاضر نیست حتی برای یك ثانیه هم با شوهر میلیاردرش زندگی كند. 

  این در حالی است كه تاجر میلیاردر اصرار دارد كه با هر دو زن به زندگی‌اش ادامه دهد. 
  حالا ماجرای اختلاف این زن و شوهر ایرانی مقیم انگلیس در دادگاه خانواده تهران تحت بررسی است و با توجه به اینكه در زمان ازدواج مهریه زن ایرانی یك میلیون و پانصد هزار تومان بود حالا به نرخ روز حدود 400 میلیون تومان شده است.


عکس

درباره سایت

 • سناتور بروزترین و جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی ایرانیان

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

سناتور جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی

تغییر تم سایت

تم های در دسترس

طراح: نقاش