تبلیغات
سناتور جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی - شاکی شدن جانت جکسون بخاطر سو استفاده های برادرانش از وی!
  • شاکی شدن جانت جکسون بخاطر سو استفاده های برادرانش از وی!


    جانت جکسون با برادرهایش قطع رابطه کرده است. ظاهرا" این ستاره ۴۷ ساله همیشه از اعضای خانواده بزرگش حمایت کرده اما دیگر صبرش تمام شده و تصمیم گرفته با آنها قطع رابطه کند... یک منبع خبری به روزنامه نشنال اینکوایر گفت:«جانت همیشه خیلی سخاوتمندانه با اعضای خانواده اش رفتار می کرد و هر وقتی یکی از آنها پیش او می آمد و کمک می خواست از هیچ کمکی دریغ نمی کرد.»
    «اما ظاهرا" پولهایی که او تا بحال به آنها داده است کافی نیست و درخواستهای آنها هرگز تمام نمی شود . اما این کمکها تا زمانی ادامه داشت که جانت احساس نکرده بود که برادرهایش از بخشندگی او سوء استفاده می کنند.»
    «اما حالا او به این نتیجه رسیده که دیگر نباید از آنها حمایت کند و به همین دلیل شماره تلفنش را عوض کرده و در حال حاضر تنها کسی که می تواند مستقیما" با او تماس بگیرد مادرش، کاترین است. اگرچه ، برادرهای او بازهم حاضر نیستند دست بردارند و سعی می کنند از طریق مادرشان با او ارتباط برقرار کنند.»
    بنا به گفته این منبع خبری ، پنج برادر جانت با نامهای جکی ۶۲ ساله ، تیتو ۵۹ ساله ، جرمین ۵۸ ساله ، مارلون ۵۶ ساله و رندی ۵۱ ساله بیش از سایر اعضای خانواده از سخاوتمندی جانت سوء استفاده می کنند.

عکس

درباره سایت

  • سناتور بروزترین و جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی ایرانیان

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

سناتور جذاب ترین مجله تفریحی و سرگرمی

تغییر تم سایت

تم های در دسترس

طراح: نقاش